חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Cart 0 0.00

מבוא

אתר בול לבית (או ״האתר״) המופעל ע״י חברת עולם הבית שיווק והפצה בע״מ הינו אתר אינטרנט המיועד לממכר מוצרי החברה בתחום כלי הבית והיודאיקה.

החברה רואה חשיבות עליונה בהנגשת תכני האתר לבעלי מוגבלויות קוגנטיביות או פיזיות, ורואה בשוויון ואי הפליה כערך עליון באנושיות ובמתן שירות יעיל לכל אחד ואחת באשר הם.

בדף זה יפורטו פעולות ההנגשה שבוצעו, מבוצעים ויבוצעו באתר זה, בכל עת פעילותו והיותו באויר.

אז מה זה בכלל נגישות?

במדינת ישראל כ-20 אחוזים מקרב האוכלוסייה הינם אנשים עם מוגבלות הזקוקים לנגישות דיגיטלית, על מנת לצרוך מידע ושירותי דיגיטל באינטרנט.

הנגשת האתר והנכסים הדיגיטליים של בול לבית, נועדה להפוך אותם לזמינים, ידידותיים ונוחים יותר לשימוש עבור אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים, הנובעים בין היתר ממוגבלויות מוטוריות שונות, לקויות קוגניטיביות, קוצר רואי, עיוורון או עיוורון צבעים, לקויות שמיעה וכן אוכלוסייה הנמנית על בני הגיל השלישי.

רמת הנגישות

באתר השתדלנו לעמוד בדרישת התקן הישראלי (תקן WCAG 2.0 ברמת AA), והתאמנו את האתר לדפדפנים הנפוצים (Google Chrome, FireFox Mozilla, Safari, Opera ועוד…) וכן למכשירים ניידים.

אנו משקיעים רבות בהנגשת אתר האינטרנט ורואים חשיבות עליונה במתן שירות שוויוני לכלל גולשינו, לרבות לאנשים בעלי מוגבלויות. על פי נתוני הלמ”ס, חיים בישראל למעלה מ- 1,600,000 אנשים בעלי מוגבלויות בדרגות שונות. אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו עבור אנשים עם מוגבלות. אתר נגיש משפר את הנוחות וקלות השימוש בו לאנשים עם מוגבלות.

האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש המידע עבור כלל המשתמשים בכלל, ומשתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים חשיבות רבה במתן אפשרות שווה לאנשים עם מוגבלות לשימוש במידע המוצג באתר, ולאפשר חווית גלישה טובה יותר.

אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות, ועל כן הושקעו משאבים רבים להקל את השימוש באתר עבור אנשים עם מוגבלויות, ככל האפשר, מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.

הנגשת אתרי אינטרנט מסייעת לאוכלוסיות הבאות:

התאמות הנגישות בוצעו עפ”י המלצות התקן הישראלי (תו תקן ישראלי 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ותקן WCAG2.0 הבינלאומי.

האתר מספק מבנה סמנטי עבור טכנולוגיות מסייעות ותמיכה בדפוס השימוש המקובל להפעלה עם מקלדת בעזרת מקשי החיצים, Enter ו- Esc ליציאה מתפריטים וחלונות.

אנו משתמשים באתר זה ברכיב עזר (enable) להנגשת אתרים ומיועד לסייע בהנגשת אתר האינטרנט בהתאם לתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), תשע”ג-2013 ולתקן W3C’s Web Content Accessibility Guidelines 2.0, level AA.

תיקונים והתאמות שבוצעו

הנחיות

את כל הפעולות באתר ניתנות לביצוע באמצעות מקלדת באופן הבא:​

למעבר בין קישורים: לחיצה על מקש Tab מעבירה לקישור הבא ולחיצה על מקש Enter מפעילה את הקישור. לחיצה על Shift-Tab מעבירה לקישור הקודם.

להגדלה או הקטנת מסך: לחיצה על מקש Ctrl ועל מקש + מגדילה את גודל תצוגת המסך, לחיצה על מקש Ctrl ועל מקש – מקטינה את גודל תצוגת המסך.

נגישות סניף פיזי של המותג

לחברה קיים מרלו״ג (מרכז לוגיסטי) באזור התעשיה ״לב הארץ״ (ראש העין/כפר קאסם), אך אין קבלת קהל במקום ואין אפשרות לאיסוף עצמי מהאתר.

מרלו״ג זה הינו מרכז תעשייתי לשיווק מוצרי החברה לסניפי רשתות ברחבי הארץ, והינו מיועד אך ורק ועובדי החברה בלבד.

במרלו״ג הותאמו שיפורי נגישות כגון כבש ומעלית לטובת נכים ומוגבלי תנועה.

החרגות

חשוב לציין, כי למרות מאמצינו להנגיש את כלל הדפים באתר וביתר הנכסים הדיגיטליים שלנו, ייתכן שיתגלו חלקים או יכולות שלא הונגשו כראוי או שטרם הונגשו.

אנו פועלים לשפר את נגישות הנכסים הדיגיטליים שלנו ובתוכם, מנגישים באופן שוטף טפסים מקוונים, כחלק ממחויבותנו לאפשר לכלל האוכלוסייה להשתמש בהם, כולל אנשים עם מוגבלות.

האתר הינו אתר דינמי הכולל מערכות הזנת תוכן שונות הפועלות בשיטת WYSIWYG. ייתכן מצב בו חלקים מסוימים בדפי תוכן דינמיים יכללו רכיבים שיישומון ההנגשה לא הצליח להנגיש בצורה מלאה ותידרש התערבות בקוד האתר.

אנו ממשיכים להשקיע מאמצים רבים בהנגשת האתר. יחד אם זאת, יתכן כי ויתגלו חלקים באתר שטרם נגישים. אם נתקלתם בבעיה או שיש לכם הערה או שאלה, נשמח אם תכתבו לנו בכדי שנתקן את הנדרש בהקדם האפשרי. כמו כן, ייתכן והאתר מציג תוכן גם מאתרים אחרים שטרם הונגשו ואיננו יכולים להיות אחראים לתוכן צד ג’, אך נשמח לקבל הערותיכם ולפנות לצדדים שלישיים ולהסב תשומת ליבם לנושא.

נכון ליום כתיבת הצהרה זו (25.01.2024), צוות הנגשת האתר עדיין בעבודה על האתר, וייתכן ותתקלו בקבצי PDF, קבצי Word, קבצי מדיה (תמונות ו/או סרטונים) ואפילו בכפתורים וכותרות באתר שטרם הונגשו. בקשתנו אליכם להיאזר בסבלנות עד להשלמת פרויקט הנגשת האתר.

פניות בנושאי נגישות

פניות בנושא נגישות באתר האינטרנט שלנו, שאלות או הבהרות והצעות נוספות תוכלו להפנות אלינו באמצעות אזור יצירת הקשר בתחתית האתר או ניתן לפנות ל: office@boolabait.co.il לבקשת קבצים נגישים. או לבפניה ישירה אל אשר ורהפטיג בטלפון: 073-708-8589 אחראי/ת נגישות בחברה.

במידה ונתקלתם בליקויי נגישות באתר, נשמח אם תדווחו לנו על כך דרך פרטי יצירת הקשר הנ״ל. אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת האתר לרמה הגבוהה ביותר – כפי שכבר צוין בתחילת ההצהרה.

עוד דרכים ליצירת קשר עם בול לבית: שליחת הודעה לפייסבוק של בול לבית

מידע נוסף

הצהרת נגישות זו נכתבה ונכונה לתאריך: 25.01.2024.

באפשרותכם לצפות בהנחיות להנגשת אתרי אינטרנט 2.0:

בעברית

באנגלית

לקוחות יקרים שימו לב ❤️:

ע״מ שנוכל לספק לכם את המוצרים הנדרשים עד פסח, הזמנות לקראת חג הפסח יתקבלו עד לתאריכים הבאים:

ליעד מרכזי

עד ליום שלישי 16/04/2024, בשעה 12:00 בצהריים

ליעד מרשימת החריגים

עד ליום חמישי 11/04/2024, בשעה 12:00 בצהריים

בימי חג הפסח, בתאריכים 17/04/24-30/04/24 לא יתקיימו משלוחים כלל.
שירות הלקוחות יעבוד במתכונת מצומצמת ובוואטסאפ בלבד.

בברכת חג פסח כשר ושמח
צוות בול לבית
העגלה שלי
🎁 נותרו רק 249.99 כדי לקבל משלוח חינם!
העגלה שלך ריקה.

Looks like you haven't made a choice yet.