חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
Cart 0 0.00

לאנשים רבים פשוט אין זמן לנקות את בתיהם. יש לכך סיבות רבות, אחת מהן היא המחסור באביזרים הדרושים. ניקיון הבית שלכם יהיה קל אם תיגשו אליו בחוכמה. כמו שאומרים, אם אי אפשר להימנע מניקיון, אז לפחות אפשר לעשות זאת בפחות מאמץ. כדאי לזכור כי בניקיון הבית אתם שומרים על בריאותכם ומשפרים את המורל על ידי שמירה על הסדר והניקיון. יתרה מכך, כיום יש מגוון כלי ניקיון שיכולים לעזור לכם לפתרון בעיות אלו. דאגו לרכוש דברים וכלים בסיסיים, ואז לא תצטרכו לבזבז זמן בטיול לחנות הקרובה, וגם לדחות כל שלב של ניקיון לאחר מכן.

כמה עובדות על ניקיון הבית

על פי מחקר בריטי, אדם מבלה בממוצע כ-13,000 שעות ניקיון, המקבילות ל-3 שעות שבועיות. וכל זה כפוף רק לניקוי קוסמטי מינימלי. אם ניקח מחקר שנערך בשיתוף גברים, התברר כי 20% מהגברים אינם סובלים כלל ניקיון ונמנעים ממנו בכל דרך אפשרית, תוך התייחסות לכך שזו אינה חובתם החברתית. שאר אוכלוסיית הגברים מחקה את הרצון לנקות או פשוט מסייעת לנפש התאומה או לקרוב משפחתם. לא במקרה רוב עובדי חברות הניקיון הם נציגים של החלק הנשי באוכלוסייה. אבל לא כדאי למחוק את העובדה שנשים ניגשות לנושא הזה בצורה יותר איכותית, שיטתית וקפדנית, עושות זאת בתום לב עם מוצרי ניקיון איכותיים וריחניים, ובכך תורמות רבות לשמירה על סביבה היגיינית ונעימה.

רשימת כלי ניקיון נחוצים לניקיון איכותי בבית

כלי ניקיון

חומרי ניקוי ומוצרי קוסמטיקה ביתיים

מוצרי ניקוי יעילים יחסכו לכם זמן ומאמץ בעת הניקוי. אין צורך לרכוש את המוצרים היקרים ביותר או המפורסמים ביותר. אתם צריכים לעשות את הבחירה שלכם על סמך הניסיון שלכם עם המוצר. מה שמתאים לאחרים אולי לא יתאים לכם. אולי אתם רוצים להשתמש בחומרי ניקוי ידידותיים לסביבה ובטוחים, או שאתם מעדיפים לנקות במהירות לכלוך עם נוזל אגרסיבי. רשימת מוצרי הניקוי החובה כוללת נוזל כלים, תרכובת הברקה לרצפה, ספריי לניקוי זכוכית וחלונות, מוצרי כביסה ושאר חומרי ניקוי. הקפידו להשתמש בהרבה מים בעת הסרת כתמים. לניקוי יעיל וקל, צרו את ארסנל האספקה ​​הכולל כלי ניקיון עמידים וחומרי ניקוי איכותיים. ואז הניקיון יתבצע במהירות וביעילות, מבלי שתשקיעו בו מאמץ רב.

החנות המקוונת הומי מתמחה במכירת מוצרי בית, המביאים עבורכם רק את החידושים האחרונים ממיטב היצרנים אותם תוכלו לבחור בקטלוג כלי הבית. בעזרת הומי אתם תוכלו לרכוש כלי ניקיון ומוצרי ניקוי מבלי לצאת מהבית, ולקבל אותם עד פתח הדלת שלכם.

כלי ניקיון – שאלות ותשובות

  1. באילו חומרי ניקיון יכולים להשתמש אנשים הסובלים מאלרגיות?
    בשנים האחרונות הופיעו על מדפי החנויות חומרי ניקוי שהבסיס שלהם הם חומרים פעילי שטח מתכלים מחומרי גלם צמחיים. מוצרים אלו יעילים מאוד ואינם משאירים סימנים לאחר הניקיון, הם מאופיינים באלרגניות נמוכה ובריח נעים.
  2. אילו מבין כלי הניקיון צריך לקנות בנוסף לחומרי ניקוי?
    בנוסף לחומרי ניקיון איכותיים, יש לדאוג כי גם כלי ניקיון שאתם עובדים איתם יהיו עמידים ואיכותיים. עליכם לרכוש מגב, מטאטא וסמרטוטים העשויים ממיקרופייבר. סמרטוטים טובים, מגב וחומר לשטיפה יסודית יכולים להבטיח לכם שלא יישאר לכלוך.

לקוחות יקרים שימו לב ❤️:

ע״מ שנוכל לספק לכם את המוצרים הנדרשים עד פסח, הזמנות לקראת חג הפסח יתקבלו עד לתאריכים הבאים:

ליעד מרכזי

עד ליום שלישי 16/04/2024, בשעה 12:00 בצהריים

ליעד מרשימת החריגים

עד ליום חמישי 11/04/2024, בשעה 12:00 בצהריים

בימי חג הפסח, בתאריכים 17/04/24-30/04/24 לא יתקיימו משלוחים כלל.
שירות הלקוחות יעבוד במתכונת מצומצמת ובוואטסאפ בלבד.

בברכת חג פסח כשר ושמח
צוות בול לבית
העגלה שלי
🎁 נותרו רק 249.99 כדי לקבל משלוח חינם!
העגלה שלך ריקה.

Looks like you haven't made a choice yet.